Dovolená Golf Rakousko Korutany Zájezd č. 3417
č. 3417

Golf v Alpách - Bad Kleinkirchheim, hotel**** Kolmhof

Last Minute Golf v Alpách - Bad Kleinkirchheim, hotel**** Kolmhof / č.3417
4,5,8-denní zájezd
doprava: bez dopravy
strava: polopenze
od: 18.08.2018
od: 4 680
Bad Kleinkirchheim je význačné alpské lázeňské, golfové, turistické a lyžařské středisko . Mimo oblíbeného wellness hotelu Kolmhof (děti do 11 let ubytovány zdarma ) zde najdete zde excelentní termální lázně, skvělou horskou mistrovskou osmnáctku, možnosti turistických výstupů na…
Bad Kleinkirchheim je význačné alpské lázeňské, golfové, turistické a lyžařské středisko. Mimo oblíbeného wellness hotelu Kolmhof (děti do 11 let ubytovány zdarma) zde najdete zde excelentní termální lázně, skvělou horskou mistrovskou osmnáctku, možnosti turistických výstupů na okolní dvoutisícovky, koupání v termálních bazénech i nedalekých pohádkových jezerech (Millstätter See), skvělé trasy pro cykloturisty, ale také památky, muzea a další turistické atrakce. K výšlapům pomohou mnohé lanovky, jezera křižují výletní lodě. Většina turistických atraktivit je zdarma pro majitele úžasné Korutanské turistické karty. A tato skvělá karta je zase zdarma pro hosty hotelu Kolmhof. Nedaleké, čarokrásné jezero Millstätter See nabízí nádherné koupání v křišťálově čisté vodě (dle testů se jedná o pitnou vodu) od června do září (v srpnu dosahuje teplota vody až 27°C). Vždyť leží v regionu známém teplým a slunečným počasím (jen cca pouze 130 km od moře !), které mu vysloužilo název "rakouská Riviéra". Nad kouzelnými jezery se vypínají štíty Alp, tudíž i v parném létě je zde možno najít horská hřiště (např. Bad Kleinkirchheim), kde je teplota pro golfisty „přijatelná“.

Populární, dobře hodnocený wellness hotel Komhof se nachází na jižním okraji lázní, přímo vedle nově zrekonstruovaných termálů St. Kathrein a jen cca 3 km od golfovového hřiště Bad Kleinkirchheim. Na toto hřiště mají hosté hotelu slevu na Fee. Případně lze také využít možnost hry na mnoha nádherných golfových hřištích v Korutanech i v zahraničí za přijatelnou cenu. Umožnuje to nová adriatická golfová karta, kterou k pobytu také nabízíme. Při rezervaci pobytu si může golfista vybrat variantu, která mu více vyhovuje. Kdo chce hrát jen v blízkém okolí, zřejmě využije jen hotelovou slevu na Fee, kdo má zájem navštívit více golfových hřišť (případně mimosezónní akci golf zdarma), může si objednat zvýhodněnou golfovou kartu.

Proslulé termální lázně Bad Kleinkirchheim lákají celoročně příznivce wellness a termálních bazénů. Po celý rok zde fungují dvoje termální lázně Thermal Römerbad a Thermen St. Kathrein. Oba lázeňské komplexy prošly doslova obří modernizací a splní milovníkům wellness veškerá přání. Nabízejí odpočinek s výhledem na Alpy. V Bad Kleinkirchheimu si přijdou na své golfisté, turisté, cykloturisté i milovníci rekreace a odpočinku.

AKCE GOLF ZDARMA pro druhého hráče
AKCE „GOLF ZDARMA“ s Alpe–Adria Golf Card pro dvojice: do 30.4.2018 a od 8.10.2018 hraje druhý golfista zdarma. Stačí, pokud si golfovou kartu zakoupí jen jeden z dvojice, z karty bude „odečtena“ vždy jen jedna hra, ale golf hrají oba. Druhý z dvojice tedy hraje zdarma, ušetří za golfovou kartu (4 500 – 7 100 Kč dle typu karty) a přesto si skvěle zahraje na nádherných jihokorutanských golfových hřištích. Je to obdoba známé akce 2 = 1.

NOVÁ ADRIATICKÁ KORUTANSKÁ GOLFOVÁ KARTA
Nová golfová karta zvýhodňuje zájezdy pro golfisty. Alpe–Adria-Golf Card dle typu umožňuje 3, 4, nebo 5 her (Greenfee) na korutansko-adriatických hřištích. Může být využita také o víkendech, kdy je v tomto golfu zaslíbenému regionu Fee pro „obyčejné“ golfisty bez karty podstatně dražší. Další výhodou je platnost (možnost využití Fee) karty až do podzimu následujícího roku. Pokud by Vás tedy ve slunných Korutanech náhodou zastihlo „negolfové“ počasí, případně zdravotní indispozice, o Green Fee nepřijdete. Můžete se s nevyčerpanou golfovou kartou do Korutan vrátit později. Karta je elektronická, platí se za ní vratná kauce (kauci Vám vrátí na hřišti po poslední hře).

Seznam golfovýh hřišť, na kterých platí Korutanská golfová karta
Červeně jsou označena hřiště ve vzdálenosti do cca 50 minut jízdy:
Rakousko (Korutany)
1. Kärnten Golf Club Dellach
2. Golfclub Nassfeld Golf 
3. Golfanlage Millstätter See (19 min.)
4. Golfanlage Kaiserburg Bad Kleinkirchheim (4 min.)
5. Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein (40 min.)
6. Leading Golf Course Velden Köstenberg (45 min.)
7. Golfanlage Moosburg Pörtschach
8. Leading Golf Course Klagenfurt Seltenheim
9. Jacques Lemans Golfclub St. Veit Längsee
10. Golfclub Klopeinersee/Südkärnten
11. Golf Club Dolomitengol
 
Itálie
12. Golf Club Tarvisio (50 min.)
13. Golf Club Grado (vedle jadranské pláže, krásný den s golfem a mořem)
14.Golf Club Lignano (u moře)
15. Golf Club Circola Venezia
 
Slovinsko
16. Golf Ljubljana 
17. Golf Ljubljana Arboretum
18. Golf Livada - Terme 3000
19. Golf Otočec
20. Golf Bovec
20. Golf Lipica


18 jamkové hřiště Bad Kleinkirchehim (mapa hřiště zde)
Dlouhé, 18 jamkové mistrovské hřiště (par 72) a 6 jamková akademie. Oblíbené hřiště slavného sjezdaře (dnes spíše golfisty) Franze Klammera. Je zasazeno do údolí mezi dvoutisícovými horami a okolí exkluzivních termálních lázní. Někteří jej srovnávají s proslulým hřištěm Adamstal (ale to je přes přece jen trochu přehnané). Je zde veškeré nezbytné zázemí (driving range, putting, chipping). Po hře možno využít vedlejší (cca kilometr vzdálené) exkluzívní termální lázně Römerbad ke kompletní rehabilitaci.
>Délka : muži 6 006 m (CR 72,1, SR 130) // ženy 5 212 m (CR 71,6, SR 128)


18 jamkové hřiště hřiště Millstätter See (mapa hřiště zde)
Nádherné 18 jamkové hřiště (par 71) nad jezerem. Nabízí navíc 3 jamkovou akademii a veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping). Pro začátečníky a tréning je zde 3 jamková akademie (par 3), její absolvování je zahrnuto v ceně Greenfee na 18 jamek.
>Délka : muži 5 763 m (CR 71,7, SR 126) // ženy 5 026 m (CR 70,4, SR 128)


18 jamkové hřiště, zámecké golfové hřiště Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein (mapa, info a foto hřiště zde)
Krásné golfové hřiště (par 72) nedaleko kouzelného jezera Faaker See, s fantastickými výhledy na rozeklané štíty Karavanek a impozantní Mittagskogel. Větší část se rozkládá na loukách v okolí zámku, poslední jamky jsou “lesní“ výzvou. Je zde veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).
>Délka : muži: žlutá odpaliště 6116 m (CR 71,6, SR119) // ženy: červená odpaliště 5 190 m (CR 71,9, SR 122)

Ubytování

 • POLOHA: luxusní hotel Kolmhof**** leží v jižní části Bad Kleinkirchheimu. Je vzdálen cca 3 km od nádherného, mistrovského golfového hřiště Bad Kleinkirchheim a cca 18 km od pohádkového hřiště Millstätter See. Pro rodiny je zajímavý tím, že děti do 11 let jsou zde ubytovány zdarma. Vedle hotelu se nachází termální lázně St Kathrein. V roce 2017 byly kompletně zrekonstruovány, nyní nabízí doslova pohádkovou relaxaci. Zároveň je hotel umístěn v blízkosti centra Bad Kleinkirchheimu. Nedaleko hotelu jsou lanovka vedoucí do výšky přes 2 000 m (na korutanskou kartu zdarma). Hostům poskytuje hotel slevy na Green Fee golfového hřiště Bad Kleinkirchheim. Navíc pro hosty hotelu turistická korutanská karta v ceně (přes 100 turistických atrakcí – lanovky, výletní lodě, muzea, soutěsky aj.). Jen 12 minut jízdy se nachází soukromá pláž pro hosty hotelu na jezeře Millstätter See.
 • VYBAVENÍ: Samotný luxusní wellness hotel nabízí mnoho možností k odpočinku a rekreaci. Je zde 1000 m² velká wellness oasa (pro hosty v pokojích župany) s malým krytým bazénem spojeným s velkým vyhřívaným (30°C) celoročně přístupným venkovním bazénem. Jsou zde sauny, parní lázně, whirpool, fitness, solná jeskyně. V hotelu se nachází recepce, hotelový bar, restaurace, kavárna. Pro děti speciální „hrací“ místnost. Před hotelem parkoviště.
 • POKOJE:
  > pěkné dvoulůžkové pokoje Kärnten (možnost jedné dětské přistýlky): cca 27 m², předsíň, balkón, kabel TV, sprcha, WC
  > větší junior suite Maibrunn (možnost 2 přistýlek): cca 38 m², předsíň, velká obytná místnost se spací částí, rozkládací gauč, balkón, kabel TV, sprcha, sejf, oddělené WC

 • Stravování

  Polopenze
 • snídaně formou bufetu (také s bioprodukty)
 • večeře o 4 chodech (výběr z několika menu, speciální dětské menu), včetně salátového a dezertního bufetu.Jednou týdně slavnostní večeře o 5 chodech.
 • Doprava

  Bez dopravy. Vzdálenost cca:
 • z Brna 440 km
 • z Prahy 540 km
 • z Ostravy 610 km
 • V CENĚ

  • Ubytování (ložní prádlo v ceně) - délka dle výběru
  • Polopenze
  • vstup do wellness centra a hotelových bazénů
  • turistická karta na Bad Kleinkirchheim společná s Korutanskou kartou
  • župan do wellness (k zapůjčerní)
  • WIFI
  • zdarma vstup na soukromou pláž jezera Millstätter See (cca 13 km)
  • parkování
  • sleva na Green Fee hřiště Bad Kleinkirchheim (pomoc při zajištění Tee Time)
  • Pojištění CK proti úpadku
  • DPH

  CENA NEZAHRNUJE

  • Lázeňská taxa splatná na místě: 2,5 €/noc/osoba od 15 let (splatná na místě)
  • Domácí zvíře 10€/noc
  • 1-lůžkový pokoj není v nabídce
  • komplexní cestovní poj. včetně poj. storna (nepov. příplatek) - viz. nabídka CK

  PŘÍPLATKY

  • Zvýhodněná alpsko – adriatickou golfovou karta na 3 Green Fee (příplatek: 4600 Kč)
  • Zvýhodněná alpsko – adriatickou golfovou karta na 4 Green Fee (příplatek: 6000 Kč)
  • Zvýhodněná alpsko – adriatickou golfovou karta na 5 Green Fee (příplatek: 7200 Kč)
  • Kauce na golfovou kartu (příplatek: 150 Kč)

  SLEVY

  • dítě do 11 let na přistýlce (3.,4./se 2 dospělými) = zdarma
  • dítě do 14 let na přistýlce (3.,4./se 2 dospělými) = sleva 50%
  • Sleva "stálý zákazník" (viz. podmínky CK uvedené na webu)
  DatumDní/nocíKAMA 
  srpen 2018
  18.08.2018 (so) 4/3 69807380 rezervovat
  18.08.2018 (so) 5/4 93809880 rezervovat
  18.08.2018 (so) 8/7 1408014680 rezervovat
  21.08.2018 (út) 5/4 93809880 rezervovat
  22.08.2018 (st) 4/3 69807380 rezervovat
  25.08.2018 (so) 4/3 69807380 rezervovat
  25.08.2018 (so) 5/4 93809880 rezervovat
  25.08.2018 (so) 8/7 1408014680 rezervovat
  28.08.2018 (út) 5/4 93809880 rezervovat
  29.08.2018 (st) 4/3 69807380 rezervovat
  září 2018
  01.09.2018 (so) 4/3 64806880 rezervovat
  01.09.2018 (so) 5/4 87809280 rezervovat
  01.09.2018 (so) 8/7 1308013880 rezervovat
  04.09.2018 (út) 5/4 87809280 rezervovat
  05.09.2018 (st) 4/3 64806880 rezervovat
  08.09.2018 (so) 4/3 64806880 rezervovat
  08.09.2018 (so) 5/4 87809280 rezervovat
  08.09.2018 (so) 8/7 1308013880 rezervovat
  11.09.2018 (út) 5/4 87809280 rezervovat
  12.09.2018 (st) 4/3 64806880 rezervovat
  15.09.2018 (so) 4/3 64806880 rezervovat
  15.09.2018 (so) 5/4 87809280 rezervovat
  15.09.2018 (so) 8/7 1308013880 rezervovat
  18.09.2018 (út) 5/4 87809280 rezervovat
  19.09.2018 (st) 4/3 64806880 rezervovat
  22.09.2018 (so) 4/3 64806880 rezervovat
  22.09.2018 (so) 5/4 87809280 rezervovat
  22.09.2018 (so) 8/7 1308013880 rezervovat
  25.09.2018 (út) 5/4 87809280 rezervovat
  26.09.2018 (st) 4/3 64806880 rezervovat
  29.09.2018 (so) 4/3 64806880 rezervovat
  29.09.2018 (so) 5/4 87809280 rezervovat
  29.09.2018 (so) 8/7 1308013880 rezervovat
  říjen 2018
  02.10.2018 (út) 5/4 87809280 rezervovat
  03.10.2018 (st) 4/3 46804880 rezervovat
  06.10.2018 (so) 4/3 46804880 rezervovat
  06.10.2018 (so) 5/4 87809280 rezervovat
  06.10.2018 (so) 8/7 1308013880 rezervovat
  09.10.2018 (út) 5/4 87809280 rezervovat
  10.10.2018 (st) 4/3 46804880 rezervovat
  13.10.2018 (so) 4/3 46804880 rezervovat
  13.10.2018 (so) 5/4 87809280 rezervovat
  13.10.2018 (so) 8/7 1308013880 rezervovat
  16.10.2018 (út) 5/4 87809280 rezervovat
  17.10.2018 (st) 4/3 46804880 rezervovat

  VYSVĚTLIVKY

  • KA: Osoba v dvoulůžkovém pokoji KÄRNTEN (možnost 1 dětské přistýlky) / os.
  • MA: Osoba v junior suitě MAIBRUNN (možnost 1-2 přistýlek) / os.

  Další fotografie

  Kolmhof hotel**** 02 Kolmhof hotel**** 03 Kolmhof hotel**** 04 Kolmhof hotel**** 05 Kolmhof hotel**** 06 Kolmhof hotel**** 07 Kolmhof hotel**** 08 Kolmhof hotel**** 09 Kolmhof hotel**** 10 Kolmhof hotel**** 11 Kolmhof hotel**** 12

  Turistické informace


  Datum odjezdu

  AIG ackcr