Den lyžování v Alpách - Obertauern, skipas v ceně / č.2901 - CK Turista
č. 2901

Den lyžování v Alpách - Obertauern, skipas v ceně

3 - denní zájezd země: Rakousko
autobusem (neuvedeno) 11.12.2020 cena od: 2 180
Den lyžování v excelentním Obertauernu - lyžařský návrat do pravěku. Koncem 90-tých let pořádala CK TURISTA množství jednodenních lyžařských zájezdů do Alp. Byly oblíbené z hlediska „ekonomického“ i časového (minimum dovolené atd.). Zájem o tento druh zájezdu postupně uvadal. Až…
Den lyžování v excelentním Obertauernu - lyžařský návrat do pravěku. Koncem 90-tých let pořádala CK TURISTA množství jednodenních lyžařských zájezdů do Alp. Byly oblíbené z hlediska „ekonomického“ i časového (minimum dovolené atd.). Zájem o tento druh zájezdu postupně uvadal. Až nyní jej probudil nikoli princ, ale bohužel covid. Vyrazit na den lyžování do Alp samozřejmě není úplně nejpohodlnější (jak pro koho), stále však je to ekonomicky i časově zajímavé. A především v době „covidové“ je to organizačně bezproblémové. Pokud některý stát omezí, či dokonce zakáže cestování, nebo bude vyhrožovat drahými testy, zájezd je možno bez problému zrušit. Zákazníci o nic nepříjdou , pokud bude cestování vrchností zakázáno (třeba i den před odjezdem), bude účastníkům vrácena plná cena zájezdu. Na to myslí speciální „jednodenní“ stornopodmínky (viz VOP). A pokud se covid nezblázní, čeká Vás den superlyžování v blízkém, vysokohorském alpském středisku.

Tento předvánoční zájezd je směřován na „asi“ nejlepší východoalpské středisko – Obertauern. Je to doslova mondénní superstředisko (v roce 1965 zde „lyžovali“ Beatles) s úžasnými sjezdovkami, supersněhovými podmínkami a tomu odpovídajícímu drahému ubytování (což pro jednodenní zájezd nevadí). Lyžuje se zde již od listopadu až

do začátku května! Najdete zde 101 km sjezdovek ve výšce 1.600 – 2.330 m, 2 lyžařské houpačky, 20 lanovek a 6 vleků. Za den středisko neprojedete (můžete se však vrátit na jaře).

Skimapa Obertauern

Nástupní místa: další nástupní místa + časy odjezdů ZDE

PROGRAM:

1. den: Odjezd ve 22.00 hod. z nástupního místa Ostrava , následně Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice.
2. den: Odjezd z nástupního místa Olomouc v 0.05 hod. , následně další nástupní místa směrem Brno, přímou cestou do Rakouska. Ráno příjezd na vysokohorské lyžařské superstředisko Obertauern. Celodenní lyžování. V podvečer kolem 17. hodiny odjezd směr Brno až Olomouc.
3. den: Velmi brzy ráno příjezd do Ostravy.

Ubytování

bez ubytování

Stravování

bez stravy

Doprava

Autobusem
 • Odjezd z nástupního místa Ostrava dne 11.12.2020 ve 22.00 hod. , následně Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice.
 • Odjezd z nástupního místa Olomouc dne 12.12.2020 v 0,05 hod..
 • Další nástupní místa, na nichž autobus zastavuje pouze v případě jejich uvedení v SoZ, jsou po trase: Prostějov, Výškov, Brno, Mikulov. Časy a přesná místa odjezdu jsou k dispozici na webu, odkaz na něj v popisu tohoto zájezdu.
 • Přeprava s krátkými přestávkami směr Brno přímo do Rakouska. V průběhu cesty jsou plánovány pravidelné přestávky po 3 - 4 hodinách nepřetržité jízdy na čerpacích/rest stanicích, na cca 10-15 minut. Přesnější informace k nim jsou sděleny v průběhu cesty dle dopravní situace.
 • Možnost zakoupení místenky
 • V CENĚ

  • Doprava autobusem
  • Vedoucí zájezdu
  • Pojištění CK proti úpadku
  • Garanční fond
  • DPH
  • *je třeba dodržovat místní aktuální epidemiologická nařízení, v rámci něhož může dojít k určitým omezením

  PŘÍPLATKY

  • místenka v autobuse (nepovinný příplatek) (příplatek: 150 Kč)
  • komplexní cestovní poj. včetně poj. storna pro zákazníky s odjezdem Ostrava až Hranice (nepov. příplatek) (příplatek: 147 Kč)
  • komplexní cestovní poj. včetně poj. storna pro zákazníky s odjezdem Olomouc až Mikulov (nepov. příplatek) (příplatek: 49 Kč)

  SLEVY

  Další fotografie

  Výhody nabídky

  TOPlist