Sella Ronda - CK Turista

Sella Ronda

Asi nejznámější lyžařský okruh (lyžařská houpačka) Dolomit. Fantastické lyžování v centru Dolomit. Se skipasem Dolomity Superski projedete na lyžích minimálně 21 km (většinou však mnohem více) a na lanovkách cca 16 km. Takto objedete za den celý masiv štítů Sella Ronda. Navštívíte čtyři údolí - Val Gardena, Alta Badia, Arabba a Val di Fassa. Ať už se vydáte po směru, anebo protisměru hodinových ručiček, najdete vždy perfektně upravené sjezdovky. Většinou vám bude přát příznivé počasí v Dolomitech. Okruh Sella Ronda je připraven tak, aby vyhovoval všem kategoriím lyžařů. Můžete zvolit  rychlé tempo (pak zvládnete okruh během půl dne),  nebo pohodlnou jízdu a Rondu projet za den.
 
K návštěvě této lyžařské atrakce samozřejmě nemusíte mít ubytování (hotely, apartmány) přímo v místních střediscích (Val Gardena apod.), která jsou díky své vyjímečnosti také příslušně cenově náročná. Lze využít autobusové zájezdy, které mimo jiných středisek zajíždějí také na Sella Rondu, ale ubytování mají v levnějších oblastech. Většinou pak navštívíte další krásná střediska Dolomit (Kronplatz, Plose, Gitschberg atd.). Nebo zvolit ubytování v krásných, ale levnějších blízkých střediscích (např. Val di Fiemme) a s kombinovaným skipasem si na 1 – 2 dny na Sellu zajet.

Letovisko Val di Fiemme jako jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v Itálii. Najdete zde fantastické lyžování v Dolomitech . Slunce, široké sjezdovky, nepředražené služby a více než 140 km sjezdovek různých stupňů obtížnosti. Se skipasem Dolomiti Superski také možnost…

4,5,6,7 - denní zájezd země: Itálie
bez dopravy polopenze 05.02.2023 cena od: 5 480
DÉLKA
1a více dní
CENA
0a více Kč
TOPlist