All inclusive golf v Alpách - hotel**** Zanker - wellness a pláž v ceně/ 3681 - CK Turista
č. 3681

All inclusive golf v Alpách - hotel**** Zanker - wellness a pláž v ceně

4 - denní zájezd země: Rakousko
bez dopravy all inclusive 26.08.2018 cena od: 6 680
Luxusní, oblíbená golfová dovolená v Korutanských Alpách mezi čarokrásným jezerem Millstätter See a exkluzivními lázněmi Bad Kleinkirchheim , s ubytováním v lux hotelu **** Zanker s all inclusive . Několik let byl tento populární golfový zájezd specializovaný na golf v Alpách a golf…
Luxusní, oblíbená golfová dovolená v Korutanských Alpách mezi čarokrásným jezerem Millstätter See a exkluzivními lázněmi Bad Kleinkirchheim, s ubytováním v lux hotelu **** Zanker s all inclusive. Několik let byl tento populární golfový zájezd specializovaný na golf v Alpách a golf a wellness zaměřen především na nedaleké (9 km) skvělé 18 jamkové golfové hřiště Millstätter See a kouzelnou mistrovskou osmnáctku v Bad Kleinkirchheimu (12 km). Na obě hřiště mají hosté hotelu Zanker 20% slevu na Fee. Nyní golfovou nabídku rozšiřujeme o možnost hry na mnoha nádherných golfových hřištích v Korutanech i v zahraničí. Umožnuje to nová adriatická golfová karta, kterou k pobytu také nabízíme. Při rezervaci pobytu si může golfista vybrat variantu, která mu více vyhovuje. Kdo chce hrát jen v blízkém okolí, zřejmě využije jen hotelovou slevu na Fee, kdo má zájem navštívit více golfových hřišť (případně mimosezónní akci golf zdarma), může si objednat zvýhodněnou golfovou kartu.

Korutany mají vynikající golfová hřiště a příznivé klimatické podmínky umožňující hru od konce března do listopadu. Tento golfový ráj je vzdálen jen něco přes 130 km od Jadranu. Oblast je známa teplým a slunečným počasím, které ji vysloužilo název "rakouská Riviéra". Nad kouzelnými jezery se vypínají štíty Alp, tudíž i v parném létě je zde možno najít horská hřiště (např. Bad Kleinkirchheim, Nassfeldgolf aj.), kde je teplota pro golfisty „přijatelná“.

Během pobytu oceníte výborné ubytování ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Zanker (se službami all inclusive, po pěkné hře dobré „občerstvení“) na břehu kouzelného, přes 12 km dlouhého jezera Millstätter See. Toto překrásné korutanské jezero se nachází v nejjižnější části Rakouska a nabízí skvělé koupání v křišťálově čisté vodě (dle testů se jedná o pitnou vodu) od června do září (v srpnu dosahuje teplota vody až 27 °C). Nedaleké (12 km), proslulé alpské termální lázně Bad Kleinkirchheim lákají příznivce wellness a termálních bazénů. Celoročně jsou zde otevřeny dvoje termální lázně Thermal Römerbad a Thermen St. Kathrein. Oba lázeňské komplexy prošly doslova obří modernizací a splní milovníkům wellness veškerá přání. Turisté v okolí naleznou třítisícové štíty a ledovce, milovníci památek neopomenou navštívit středověké městečko Millstätt a další zajímavosti v okolí. Se speciální turistickou korutanskou kartou přes 100 turistických atraktivit (lanovky, výletní lodě, muzea atd.) zdarma. Zakoupit kartu je možno v místním infocentru (cca 40€ za týdenní kartu).

AKCE GOLF ZDARMA pro druhého hráče
AKCE „GOLF ZDARMA“ s Alpe–Adria Golf Card pro dvojice: do 30.4.2018 a od 8.10.2018 hraje druhý golfista zdarma. Stačí, pokud si golfovou kartu zakoupí jen jeden z dvojice, z karty bude „odečtena“ vždy jen jedna hra, ale golf hrají oba. Druhý z dvojice tedy hraje zdarma, ušetří za golfovou kartu (4 500 – 7 100 Kč dle typu karty) a přesto si skvěle zahraje na nádherných jihokorutanských golfových hřištích. Je to obdoba známé akce 2 = 1.

NOVÁ ADRIATICKÁ KORUTANSKÁ GOLFOVÁ KARTA
Nová golfová karta zvýhodňuje zájezdy pro golfisty. Alpe–Adria-Golf Card dle typu umožňuje 3, 4, nebo 5 her (Greenfee) na korutansko-adriatických hřištích. Může být využita také o víkendech, kdy je v tomto golfu zaslíbenému regionu Fee pro „obyčejné“ golfisty bez karty podstatně dražší. Další výhodou je platnost (možnost využití Fee) karty až do podzimu následujícího roku. Pokud by Vás tedy ve slunných Korutanech náhodou zastihlo „negolfové“ počasí, případně zdravotní indispozice, o Green Fee nepřijdete. Můžete se s nevyčerpanou golfovou kartou do Korutan vrátit později. Karta je elektronická, platí se za ní vratná kauce (kauci Vám vrátí na hřišti po poslední hře).

Seznam golfovýh hřišť, na kterých platí Korutanská golfová karta
Červeně jsou označena hřiště ve vzdálenosti do cca 50 minut jízdy:
Rakousko (Korutany)
1. Kärnten Golf Club Dellach
2. Golfclub Nassfeld Golf (50 min.)
3. Golfanlage Millstätter See (14 min.)
4. Golfanlage Kaiserburg Bad Kleinkirchheim (14 min.)
5. Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein (35 min.)
6. Leading Golf Course Velden Köstenberg (45 min.)
7. Golfanlage Moosburg Pörtschach
8. Leading Golf Course Klagenfurt Seltenheim
9. Jacques Lemans Golfclub St. Veit Längsee
10. Golfclub Klopeinersee/Südkärnten
11. Golf Club Dolomitengol
 
Itálie
12. Golf Club Tarvisio (50 min.)
13. Golf Club Grado (vedle jadranské pláže, krásný den s golfem a mořem)
14.Golf Club Lignano (u moře)
15. Golf Club Circola Venezia
 
Slovinsko
16. Golf Ljubljana 
17. Golf Ljubljana Arboretum
18. Golf Livada - Terme 3000
19. Golf Otočec
20. Golf Bovec
20. Golf Lipica


18 jamkové hřiště hřiště Millstätter See (mapa hřiště zde)
Nádherné 18 jamkové hřiště (par 71) nad jezerem. Nabízí navíc 3 jamkovou akademii a veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping). Pro začátečníky a tréning je zde 3 jamková akademie (par 3), její absolvování je zahrnuto v ceně Greenfee na 18 jamek.
>Délka : muži 5 763 m (CR 71,7, SR 126) // ženy 5 026 m (CR 70,4, SR 128)


18 jamkové hřiště Bad Kleinkirchehim (mapa hřiště zde)
Dlouhé, 18 jamkové mistrovské hřiště (par 72) a 6 jamková akademie. Oblíbené hřiště slavného sjezdaře (dnes spíše golfisty) Franze Klammera. Je zasazeno do údolí mezi dvoutisícovými horami a okolí exkluzivních termálních lázní (na 4000 metrech čtverečních se Vám otvírají římské termální lázně, které se dělí dle antické tradice do částí Romanum, Noricum a Maximum). Jejich návštěva jistě příjde vhod po absolvování tohoto horského hřiště.
>Délka : muži 6 006 m (CR 72,1, SR 130) // ženy 5 212 m (CR 71,6, SR 128)


18 jamkové hřiště, zámecké golfové hřiště Alpe-Adria Golf Schloss Finkenstein (mapa, info a foto hřiště zde)
Krásné golfové hřiště (par 72) nedaleko kouzelného jezera Faaker See, s fantastickými výhledy na rozeklané štíty Karavanek a impozantní Mittagskogel. Větší část se rozkládá na loukách v okolí zámku, poslední jamky jsou “lesní“ výzvou. Je zde veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping).
>Délka : muži: žlutá odpaliště 6116 m (CR 71,6, SR119) // ženy: červená odpaliště 5 190 m (CR 71,9, SR 122)


All inclusive pobyt zahrnuje:
- Ubytování v dokonale vybavených pokojích
- Snídaně 8.00 – 10.00 formou velmi bohatého bufetu
- Odpolední občerstvení mezi 16 – 17 hodinou: káva, čaj, koláč, sladkosti
- Večeře 18.30 – 20.00: výběr s několika menu o 4 chodech (také vegetariánské)
- Salátový bufet
- Koktejl na přivítanou
- 1x týdně galavečeře, místní speciality
- 1x týdně taneční večer s živou hudbou
- Neomezená konzumace nápojů od 8.00 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, stolní víno
- Od 16.00 do 23.30: zahraniční alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanské
- Speciální dětské menu
- Využití vybavené hotelové pláže „Parkbad“ vzdálené od hotelu cca 400 m
- Krytý bazén, sauny, parní lázně, relaxační centrum
- 20% slevu na Green Fee – golfové hřiště Millstätter See a Bad Kleinkirchheim
- Součinnost při vyřízení a rezervaci Tee Time
- WIFI
- Parkoviště

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Ubytování

 • POLOHA: Luxusní hotel**** Zanker s wellness v alpském rekreačním středisku Döbriach na břehu čarokrásného alpského jezera Millstätter See je oblíbený mezi golfisty, lyžaři i milovníky odpočinku. Z hotelu je to jen 13 km do známých alpských lázní Bad Kleinkirchheim, jen 300 m je vzdáleno přístaviště populárních výletních lodí, brázdících toto nádherné jezero. Je to ideální místo pro pohodovou golfovou wellness dovolenou v Alpách. Samotný hotel i jeho okolí nabízí dostatek atraktivit pro delší dovolenou, ale i jeho krátká návštěva s využitím služeb all inclusive (ty si můžete skutečně užít), wellness centra a seznámením se s nejbližším okolím vás nadchne.
 • VYBAVENÍ: Najdete zde výbornou restauraci, bar, recepci, parkoviště, půjčovnu kol, parkoviště. Wellness centrum nabízí hostům krytý bazén, saunu, solárium, parní lázně, fitness a vlastní pláž na jezeře (vzdálená cca 400m). Hotel je zaměřen také na golfisty, v recepci Vám rádi poradí, zajistí Teetime. V hotelu je velký caddy room. Pro své golfové hosty nabízí 20% slevu na Green Fee pro nejbližší golfová hřiště – Millstätter See (9 km) a Bad Kleinkirchheim (cca 14 km).
 • POKOJE:
  > Dvoulůžkový pokoj Romantik (bez přistýlky, cca 24 m²), balkón, sprcha/WC, TV, trezor, fén, křeslo, WIFI
  > Třílůžkový pokoj Mirnockquelle (možnost jedné přistýlky, minimálně 3, maximálně 4 osoby) cca 29 m² s balkónem, velká manželská postel, válenda, rozkládací pohovka (nebo křeslo), koupelna, WC, TV, trezor, fén, WIFI
  > Rodinný pokoj Kinderspass (maximálně 4 osoby): dva propojené pokoje, v jednom patrová postel pro děti, velká manželská postel, křeslo, koupelna, WC, TV, trezor, fén, WIFI, balkón
  > Juniorsuite Seeblick (pro 2 až maximálně 5 osob). Komfortní, velká suita se skládá ze dvou pokojů propojených dveřmi. V jednom velká manželská postel, dále rozkládací gauč a křeslo (pohovka). Dále v suitě koupelna, WC, TV, trezor, fén, WIFI, balkón.

 • Check-in od 14.00 hod. // Check-out do 10.00 hod.
 • Stravování

  All inclusive
 • - Snídaně 8.00 – 10.00 formou velmi bohatého bufetu
 • - Odpolední občerstvení mezi 16 – 17 hodinou: káva, čaj, koláč, sladkosti
 • - Večeře 18.30 – 20.00: výběr s několika menu o 4 chodech (také vegetariánské), salátový bufet, speciální dětské menu
 • - Neomezená konzumace nápojů od 8.00 do 23.30: široký výběr nealkoholických nápojů, pivo, stolní víno
 • - Od 16.00 do 23.30: zahraniční alkoholické nápoje, koktejly, longdrinks, šampanské
 • Doprava

  Bez dopravy. Vzdálenost cca:
 • z Brna 470 km
 • z Prahy 520 km
 • z Ostrava 540 km
 • V CENĚ

  • Ubytování s all incusive viz. popis - délka dle výběru
  • Využití hotelové pláže (lehátka, slunečníky)
  • Krytý bazén, sauna, parní lázeň, relaxační centrum
  • Wifi
  • Parkoviště
  • Pojištění CK proti úpadku
  • DPH

  CENA NEZAHRNUJE

  • Rekreační taxa 2€/osoba starší 15 let/den (splatná na místě)
  • Pes (bez stravy) 15€/den
  • Komplexní cestovní pojištění vč. pojištění storna (nepovinný příplatek) - viz. nabídka CK

  PŘÍPLATKY

  • 1-lůžkový pokoj/noc (příplatek: 500 Kč)
  • Zvýhodněná alpsko – adriatickou golfovou karta na 3 Green Fee (příplatek: 4600 Kč)
  • Zvýhodněná alpsko – adriatickou golfovou karta na 4 Green Fee (příplatek: 6000 Kč)
  • Zvýhodněná alpsko – adriatickou golfovou karta na 5 Green Fee (příplatek: 7200 Kč)
  • Kauce na golfovou kartu (příplatek: 150 Kč)

  SLEVY

  • Dítě do 4 let se 2 dospělými = zdarma
  • Sleva "stálý zákazník" (viz. podmínky CK uvedené na webu)
  Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

  Vysvětlivky

  • ROM: Osoba v pokoji ROMANTIK (bez možnosti přistýlky) / os.
  • MIR: Osoba v pokoji MIRNOCKUELLE (možnost 1 přistýlky) / os.
  • R-KIN: Osoba v rodinném pokoji KINDERSPASS (max.4 osoby) /os.
  • J-SEE: Osoba v juniorsuite SEEBLICK (pro 2-5 osob) / os.
  • D-11: Dítě do 11 let na přistýlce (3.,4./se 2 dospělými) / os.
  • D-15: Dítě do 15 let na přistýlce (3.,4./se 2 dospělýmii) / os.
  • J-17: Junior do 17 let na přistýlce (3.,4./se 2 dospělými) / os.
  (TourOperátor: CK TURISTA s.r.o.)

  Turistické informace

  Výhody nabídky

  TOPlist