Golf s wellness - luxusní hotel***** Livada Prestige, unlimited golf v ceně / č.3248 - CK Turista
č. 3248

Golf s wellness - luxusní hotel***** Livada Prestige, unlimited golf v ceně

4 - denní zájezd země: Slovinsko
bez dopravy polopenze 24.03.2018 cena od: 8 480
Skvělý golf ve slovinských termálních lázních Moravské Toplice . Ubytování v luxusním wellness hotelu , hra na vedlejším nádherném, mistrovském golfovém hřišti (pravidelně se zde koná mezinárodní mistrovství Slovinska). Tento golfový pobyt nabízí luxusní ubytování a neomezený unlimited…
Skvělý golf ve slovinských termálních lázních Moravské Toplice. Ubytování v luxusním wellness hotelu, hra na vedlejším nádherném, mistrovském golfovém hřišti (pravidelně se zde koná mezinárodní mistrovství Slovinska). Tento golfový pobyt nabízí luxusní ubytování a neomezený unlimited golf, navíc krásný termální aquapark s léčivou vodou. Jednoduše golf a termály v kouzelném lázeňském komplexu Terme 3000. Díky výborné poloze v jižní části Panonské nížiny jsou zde výtečné golfové podmínky od začátku jara do pozdního podzimu. Vzhledem k „blízkosti“ resortu (z Brna cca 340 km, z Prahy 540 km) jsou zde populární také kratší golfové pobyty, navíc za výhodné ceny. Je možno v klidu přijet již kolem 14 hodiny, dokoupit zvýhodněné Fee a ještě si pohodlně zahrát (nebo se dokonce již od 11. hodiny koupat). Stejně tak se nabízí možnost v den odjezdu hrát na hřišti Livada, případně navštívit krásné, mírně kopcovité 18 jamkové hřiště v nedalekých rakouských lázních Klöch (leží prakticky na trase do ČR a je zde 20% sleva pro hosty hotelů Terme 3000 – Fee za 48€). Velmi mírně zvlněné okolí ocení také cykloturisté, léčivou vodu golfisté i turisté.

Slovinské lázeňské a golfové středisko Moravske Toplice je fascinující. Nový areál Terme 3000 nabízí 20 bazénů, peřeje, skokanský areál, obrovské tobogány (170 m, 140 m a světová atrakce „loping“) vedoucí s 22 m vysoké věže, termální bazény s protiproudem, perličkové masážní bazény a další atraktivity. V roce 2017 byl termální areál rekonstruován, dnes je ještě úžasnější. Samozřejmostí jsou kryté bazény, sauny, tenisové kurty, dětská hřiště aj.

Sousední louky a park jsou rájem golfistů. Nachází se zde moderní 18 jamkové golfové hřiště otevřené roku 2005. V rámci extrazvýhodněných golfových balíčků zde golfista paradoxně platí jen mírně vyšší cenu než „obyčejný“ rekreant, ale v této ceně je unlimited Green Fee na mistrovské 18 jamkové hřiště.

18 jamkové hřiště Golf Livada
Nádherné mistrovké 18 jamkové golfové hřiště (par 72) s množstvím vodních překážek a parkovou úpravou. Jamka č. 9 o délce takřka 600 m je nejdelším 5 parem Slovinska. Nabízí veškeré potřebné zázemí (driving range, putting, chipping). Vizitkou hřiště je také skutečnost, že se zde v létě 2017 konalo mezinárodní mistrovství Slovinska.

Délka:

muži

bílá: 6.236 m (CR 72.2, SR 121)

žlutá: 5.934 m (CR 70.7, SR 118)

ženy

černá 5.604 m (CR 74.5, SR 124)

červená: 5.297 m (CR 72.6, SR 120)

Score card Livada

Birdie card Livada

Ceník FEE mimo golfový balíčekSpeciální golfová akce Birdie:
Tato specialita nabízí nadmíru luxusní ubytování s vynikající polopenzí, neomezený golf na místním mistrovském hřišti (dějiště mezinárodních turnajů), koupání v množství bazénů a neomezený vstup do nově zmodernizovaných termálních lázní a termálního aquaparku TERME 3000.

AKCE BIRDIE:
> Ubytování v luxusním dvoulůžkovém pokoji
> Neomezené (unlimited) Green fee na mistrovské hřiště Livada - počet Fee odpovídá počtu nocí (nutná rezervace Tee Time)
> speciální termální „černá voda“ přímo v pokojové vaně
> Neomezené využívání hotelových bazénů
> Neomezené využívání obřího termálního aquaparku Terme 3000
> Volný vstup do hotelového saunového světa
> Volný vstup do fitness centra
> Speciální hotelové župany a osušky do wellness ( k zapůjčení)
> Možnost využití hotelových bazénů i v den příjezdu (již od 11. hodiny) a také odpoledne v den odjezdu (výborné po ranním golfu)
> WIFI
> Klimatizace
> parková v hotelovém venkovním parkovišti

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Ubytování

Superlux wellness hotel Livada Prestige ***** je nejluxusnější hotel v rezortu. 122 mimořádně luxusních pokojů a apartmánů s klimatizací, WIFI, vanou, satelitní TV, minibarem, tresorem. Nepřeberný výběr lázeňských a rekreačních zařízení, šest vnitřních a venkovních bazénů, wellness, fitness, recepce, několik barů a restaurací, piano bar. Pro hosty neomezený přístup na všechny bazény v hotelu a aguaparku TERME 3000. Golfový klub, golf shop, a další nezbytné vybavení pro golfisty.
Hotel je mimořádně atraktivní, využívaný význačnými hosty. Tréninkový kemp zde měli například fotbaliste Chelsea.
 • Pokoje: 122 luxusních pokojů, vybavených vanou (možno zvolit normální, a také černou minerální vodu), WC, klimatizací, sejfem, fénem, satelitní TV, WIFI, minibarem.
  > luxusní dvoulůžkový pokoj: pokoje s balkónem (některé s možností jedné přistýlky) vybavené vanou (možno zvolit normální, a také černou minerální vodu), WC, pohovkou, manželskou postelí šířky 180cm (případně pohodlné oddělené postele), psacím stolem, sejfem, fénem, satelitní TV, WIFI, minibarem, klimatizací.
  > Jednolůžkový pokoje Classic: pěkné, elegantní pokoje, standardně označované jako 1 – 2 lůžkové, francouzská manželská postel široká cca 150 cm, sprcha, WC, psací stůl, křeslo, balkón.

 • Stravování

  polopenze: snídaně formou mimořádně bohatého bufetu a večeře servírované (výběr z několika menu o 4 chodech), případně bufetová, saltový , sýrový a zákuskový bufet

  Doprava

  Bez dopravy. Vzdálenost cca:
 • z Brna 340 km
 • z Prahy 540 km
 • V CENĚ

  • Ubytování - délka dle výběru
  • Polopenze
  • Neomezený unlimited golf: počet Fee odpovídá počtu nocí (nutno rezervovat Tee Time - závisí na obsazenosti a stavu hřiště, nelze zaručit každý den 36 jamek) / 1.hra je den následující po příjezdu
  • během pobytu volný vstup do kryté i otevřené části termálního aquaparku Terme 3000
  • vstup do hotelových krytých bazénů a saun
  • Pojištění CK proti úpadku
  • DPH

  CENA NEZAHRNUJE

  • Turistická taxa 1,76€/os./noc, registrační poplatek 1€/os./pobyt (splatné na místě)
  • cestovní pojištění (nepov. příplatek) - viz. nabídka CK

  SLEVY

  • Sleva pro nehrající golf / 3noci (sleva: -900 Kč)
  • Sleva pro nehrající golf / 5noci (sleva: -1500 Kč)
  • Sleva pro nehrající golf / 6noci (sleva: -1800 Kč)
  • Sleva "stálý zákazník" - viz. podmínky CK
  Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

  Vysvětlivky

  • 2L: osoba v 2L pokoji (v některých možnost 1 přistýlky) / os.
  • CLAS: 1lůžkoýv pokoj CLASSIC / os.
  (TourOperátor: CK TURISTA s.r.o.)

  Další fotografie

  Turistické informace

  Výhody nabídky

  TOPlist